Hakkımızda

HakkımızdaMOZAİK GROUP Emlak İşleriniz İçin Doğru Adres!

‘Bizim en değerli portföyümüz gayrimenkul değil, insandır.’ sloganıyla Mart 2005’de açılan MOZAİK GROUP başarılı performansı ile kısa sürede üst sıradaki yerini aldı. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üstün hizmet anlayışına dayanan, kurum kültürünü özümsemiş ofisleri ile Türkiye’deki emlak sektöründe standartların oluşmasını sağlamak ve kalite bilincini yükseltmek amacıyla yola çıkmıştır.

MOZAIK GROUP kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetinde sektörde hissedilen boşluğu doldurmaktadır. Hazırladığı uzman raporları, müşterilerine verdiği banka kredi bilgileri ve pazarlama programları, tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklar, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

Bireysel müşterilerin yanında yerli, yabancı ve uluslararası şirketler, inşaat firmaları, müthaaitler, barter şirketleri ve taşeron firmaları da temsil etmekteyiz.

MOZAİK GROUP, konusunda tamamı uzman ve eğitimli ekibi ile BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT, BAHÇEŞEHİR, BÜYÜKÇEKMECE VE AVCILAR bölgesinde her şeyden önce güncel portföy ve projeleri takip etmekte en uygun banka kredisi veren kurum ve kuruluşlarla anlaşmalar yapmakta. Diğer taraftan farklı bakış açılarıyla yaşanan gelişmeleri analiz ederek, siz değerli müşterilerimizin çözümlerine entegre etmektedir. 

MOZAIK GROUP, 2005 yılında Türkiye‘de faaliyet göstermekte olan 100 Century21 ofisi arasında;

2005-2006 YILINDA TÜRKİYE İŞLEM 1.Sİ

2005-2006 YILINDA TÜRKİYE CİRO 3.SÜ ÖDÜLLERİNİ ALMIŞTIR.

2006-2007 YILINDA EN BAŞARILI OFİSLER ÖDÜLÜ.

2009- 2010 YILINDA TÜRKİYE 9. ÖDÜLÜ.

2010-2011 YILINDA CENTURION OFFİCE SERTİFİKASINI ALMIŞTIR.

Çalışma ilkeleri;

-Önce insan

-Koşulsuz müşteri memnuniyeti

-Profesyonel hizmet

-Güven ve saygı

-Dürüstlük

-Gelişimcilik

-Paylaşım

 

MOZAIK GROUP, müşterilerine rahatlık, kalite ve güven sunuyor. Çünkü insana değer veriyor ve insana yatırım yapıyor.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Mozaik Gayrimenkul. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, WordPress Emlak Teması Paket Sistemi ile hazırlanmıştır