Beylikduzu Demir Country

Beylikduzu Demir Country

0

Beylikdüzü /

Beylikdüzü Konut Projeleri

Proje Detay

Beylikduzu Demir Country

Demir Country konut projesi satılık konut seçenekleri ile Beylikdüzü’nde inşa ediliyor.Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde yükselen yapı, 44,426 m² alan üzerine 9 blok 1.160 daire ve 112 adet ticari birimden oluşmaktadır. Beylikdüzü’nün yeni yıldızı Yakuplu’da inşa edilen proje, bir çok yeni özelliği ile dikkat çeken konut projeleri arasında yer almaktadır. Nevizade Caddesi manzarasına sahip evinizde birçok sosyal alan sizleri düşünerek tasarlandı.

Beylikdüzü konut projesi benzersiz mimarisi, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade-Galata konseptli sokakları ile yepyeni bir döneme imza atıyor. Beylikdüzü’nün ilk yaşam ve alışveriş konsepti bu proje ile hayata geçiriliyor.

Demir Country, Beylikdüzü’nün İlk Açık AVM’si!

Demir inşaat tarafından hayata geçirilen projenin alıcılarına sunduğu en önemli avantajlardan birisi  açık AVM imkanın olmasıdır. Beylikdüzü, Türkiye’de daha önce benzerinin görülmediği bu proje ile yeni buluşma noktası olmaya aday.

44.000 m² gibi devasal bir alana kurulan Demir Country’de 3. blok ile 6. blok farklı mimari yaklaşım tarzı ile inşa edilmiştir. Bu iki blok grubunun arasından geçen ve açık AVM’nin ana aksı olan Nevizade Caddesi’ni oluşturan farklı mimari yaklaşım ile kendinizi dünyaca ünlü markaların vitrinlerini dolaşırken bulacaksınız.

Yeni konut projelerine ev sahipliği yapmaya devam eden Beylikdüzü, hızla gelişmeye devam ediyor. Beylikdüzü konut projeleri, fiyatları, teslim tarihleri ve daha birçok bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Demir Çağın Başlangıcı: Demir Country

Demir Çağı başlatan proje olarak adlandırılan Demir Country, yüksek standartlara sahip sosyal yaşam alanları sunmaktadır. A+ sosyal yaşam alanları ile projede daha önce benzerini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, 2 adet büyük, 2 adet çocuk yüzme havuzu ve dinlenme alanları ile tatil tadında bir hayat ayağınıza geliyor. Peyzaj alanlarındaki yürüme ve bisiklet yolları, görsel havuzların üzerinde bulunan bungalovları ile Country Meydan’da keyifli ve benzersiz deneyimler yaşayacaksınız.

Beylikdüzü projesi 1.000 m² kapalı sosyal tesisinin içinde yer alan; kadın, erkek ve çocuk yüzme havuzları ile dilediğiniz mevsimde havuzun keyfini çıkaracağınız alanlar sunuyor. Country Club Spa & Wellness Center’da ise hem huzur hem de sakinlik bularak, kendinizi hayatın tüm stresinden uzakta hissedeceksiniz.

Beylikdüzü’nün en gözde bölgesi Yakuplu’da yükselen proje merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Proje lokasyonunun avantajı ile E-5 ve E-6 kara yoluna 5 dakika, metrobüs ve metro’ya 5 dakika, Yakuplu Marina’ya 1 dakika Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yer almaktadır.

İstanbul emlak konut projelerinden biri olan Demir Country satılık daire seçenekleri, fiyatları, teslim tarihine ve birçok bilgiye ekibimiz ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Projeskop; kampanyalı projeler, 2021 teslim projeler, ev projeleri, indirimli projeler, Beylikdüzü projeleri ve daha birçok şey için detaylı bilgi alabileceğiniz, güncel bir platformudur.

Beylikduzu Demir Country

+90 532 316 9176

Proje No : 2233
Konumu : İstanbul / Beylikdüzü /
Satış Ofisi Adresi :
Teslim Tarihi : 01.06,2021
Projedeki Konut Sayısı : 1.160
Oda Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Seçenekleri : 55-487
Kira Getirisi :
Toplam Proje Alanı : 44.426 m2

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Mozaik Gayrimenkul. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, WordPress Emlak Teması Paket Sistemi ile hazırlanmıştır