Palm Marin

Palm Marin

0

Beylikdüzü / Marmara Mah.

Beylikdüzü Konut Projeleri

Proje Detay

Palm Marin

Palm Marin, Mutlu İnşaat tarafından geliştirilen konut projesidir. Beylikdüzü konut projeleri arasında yer alan yapı, deniz manzaralı daire seçenekleri ile dikkat çekiyor. Proje, Beylikdüzü Yakuplu’da 26 bin 893 metrekarelik arsa alanı üzerinde, modern çizgileriyle dikkat çekiyor. 20 bloktan oluşan projede 330 konut yer alıyor.

Beylikdüzü ev projesi, geniş yeşil alanları ile dikkat çekiyor. 19,5 dönümü peyzaj olarak ayarlanan proje ile doğal alanlara, yeşilliğe doyacaksınız. Geniş yeşil alanlara sahip olan projenin 19,5 dönümü peyzaja, 26.893m² ile toplam proje alanına sahiptir. Palm Marin, temiz hava ve modern tasarımı ile İstanbul’un dikkat çeken ev projeleri arasında yer almaktadır.

Palm Marin satılık daire seçenekleri hakkında bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 2021 yılında teslim edilmesi beklenen Beylikdüzü konut projeleri arasında yer alan yapı alıcılarını bekliyor. Deniz manzaralı konut projeleri, Beylikdüzü satılık daire, indirimli projeler ve daha pek çok bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Modern ve Ferah Yaşamın Anahtarı: Palm Marin Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde yükselen Marin, hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor. Bulunduğu bölgenin konseptine uygun olarak tasarlanan projede, ürünlerin kalitesi, uzman ellerden çıkan işçilik ile taçlandırılıyor. Proje kısa katlı tasarımı ve modern çizgileriyle özlediğiniz ferah yaşamı sizlere sunuyor.

Mutlu İnşaat tarafından geliştirilen projenin, özgün mimarisi sayesinde dilediğiniz zaman gökyüzünü, denizi ya da yeşili görebileceğiniz geniş bir panoramik manzaraya sahipsiniz. Proje, İhtiyacınız olan her şeyin tasarlandığı, her detayda dünya markası ürünlerin kullanıldığı, tüm dairelerin deniz manzarasıyla süslendiği projedir.

Palm Marin, Marinaya Komşu

Beylikdüzü projesi 2+1, 3+1, 4+1 daire – dubleks seçenekleri ve metrekare alternatifleriyle her ihtiyaca cevap sunuyor. Marmara Denizi’nin maviliği ile buluşan proje ile ihtiyacınız olan her şey tek çatı altında toplanıyor. Marmara Denizi’ni ufuk noktanız haline getiren Palm konutları ile konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralıyorsunuz.

Palm Marin projesi ile hayalinizdeki hayat gerçeğe dönüşüyor. Beylikdüzü, Yakuplu’da inşa edilen proje ile düşle gerçekler bir araya geliyor. Lüks, konfor ve ferahlığı bir bütünde yaşamanın keyfini sunarak size kaliteyi, eşsiz bir manzara eşliğinde sunuyor.

İstanbul konut projesi kalitenin vazgeçilmez rahatlığını, marina hayatının sakinliğini, şehir yaşamının kolaylığını benzersiz bir doğa ve manzarasıyla alıcılarına sunuyor. Akılcı detaylar ile yaşam alanları için ekstra ferahlığı odak noktasına alan konut projesinde her şey rahat bir yaşam sunmanız için hazırlanıyor.

Proje No : 2238
Konumu : İstanbul / Beylikdüzü / Marmara Mah.
Satış Ofisi Adresi :
Teslim Tarihi : 30/12/2021
Projedeki Konut Sayısı : 330
Oda Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Seçenekleri : 96-308
Kira Getirisi :
Toplam Proje Alanı : 23.845 m2

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Mozaik Gayrimenkul. Tüm hakları saklıdır.
Bu site, WordPress Emlak Teması Paket Sistemi ile hazırlanmıştır